Code A Maze 3+ Yaş Basitleştirilmiş Robotik Kodlama Seti

549,00

Code A Maze robotik kodlama seti, karmaşık kodlama becerileri gerektirmeyen 3+ yaş grubu çocukların yönleri anlama, kavrama becerilerini eğlenceli bir şekilde oyun oynayarak geliştirmesini hedefleyen bir robotik kodlama eğitim setidir.

Stokta yok

Kategoriler:

Açıklama

Labirent Haritaları

Code A Maze seti içerisinde çeşitli zorluklarda, farklı engeller bulunan her birinde farklı bir yol izleyerek çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunacak labirent haritaları bulunmaktadır. Bu haritaları ana kontrol panelinin üzerine yerleştirerek kullanabilirsiniz.

Her haritanın farklı zorlukları bulunmaktadır. Bazılarında yolda engeller, tüneller, bir noktadan öteki noktaya giderken uğranması gereken ikinci noktalar bulunmaktadır.

 

Kontrol Paneli

Kontrol paneli robot figürümüzü hareket emri verilen yönde hareket ettiren ana kontrol cihazıdır. Labirent haritaları bu kontrol paneli üzerine yerleştirilir. Daha sonra haritaya göre başlangıç noktasına figürümüz, yolda engel vb. bir şeyler varsa onlar yerleştirilir. Hareket komutları için üzerinde yön okları bulunan kartlar kontrol panelinin ön tarafına okutturulur. Verilen hareket komutuna göre robot figürü hareket etmeye başlayacaktır.

18781.jpg (140 KB)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.